Un continent patruns de violenta unde luptatorii cu totul si cu totul deosebiti, trebuie sa-si dovedeasca curajul in nenumarate aventuri. Alatura-te lor!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Buna Seara !

In jos 
AutorMesaj
KeNnT
Admini2
Admini2

Data de inscriere : 11/08/2016

MesajSubiect: Buna Seara !   Joi Aug 11, 2016 2:41 am

Metin2Elegant Forum .

Eu as propune ca cineva sa inceapa sa modereze in design si categorii cum trebuie cu Regulament / Anunturi / Evenimente / Concursuri / Prezentare Server / Informatii Metin2Elegant Gen : Drop-ul / Cerere Admin / Absente/Retrageri / Degradari Admin / Trade Metin2 / Buguri/Erori / Intrebari/Raspunsuri / Raporteaza Player / BanList / Cerere UnBan / Discutii Metin2 / Video Metin2 / Vip Server in cazu in care serverul are pachete VIP . Asta ar trebuie sa aiba o sectiune de Metin2 frumos si bine aranjata . As da un Forum facut de mine in care este o comunitate de Gaming nu numai Metin2 este acolo dar far reclama si nu e frumos deja .
Daca doriti sa va ajut in moderarea acestui Forum mai ales pentru chestia in care Fondatoru a vb pana la urma frumos cu mine pe facebook nu ii stiu numele dar apreciez ca stie sa vb calm chiar daca metinele sunt aproape lafel .
Am echipa si in Design deci il pot face frumos dar nu chiar asa buni in Photoshop .
Metode de contact :
Yahoo: nu dau ca contine si reclama .
Facebook : Kennt Glf

Cateva lucruri pentru acest FORUM :

Deja v-am arata cam multe din ce pot face si baga aici Smile Scuze daca undeva am o reclama . O puteti sterge nu ma supar , eu am dat doar un exemplu Smile
In rest  o zi frumoasa tuturor . Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Buna Seara !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Elegant :: Discuţii, Cafea-
Mergi direct la: